سرویس یخچال فریزر :

چه وقت به سرویس یخچال فریزر نیاز دارید؟اگر یخچال فریزرتان معیوب است و یابه سرویس نیاز دارد خواندن این مقاله را از دست ندهید. ویکی پدیا

فریزرها این امکان را به ما می دهند که مواد غذایی را در مدت زمان طولانی تری نگهداری کنیم. از اسراف مواد غذایی جلوگیری , وعده های غذایی آماده داشته باشیم. به کمک مواد غذایی که داخل فریزر نگهداری می کنید می توانیدجشن های خاصی را نیز میزبانی کنید. اما چه اتفاقی می افتد اگر یخچال فریزر کار نکند ؟

اگر به سرویس یخچال فریزر نیاز دارید بامانی سرویس تماس بگیرید.

 چه زمانی به سرویس یخچال فریزر نیاز دارید؟

فریزر روشن نمی شود.

اگر فریزر را به برق وصل کرده اید و سوئیچ برق و شکن ها به درستی کار میکنند اما فریزر روشن نمی شود.و نمی دانیدمشکل چیست ؟برای سرویس یخچال فریزر با مانی سرویس تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید : هزینه تعمیر یخچال چگونه محاسبه می شود؟

فریزر بیش از حد یخ میزند.

 فریزر شما بیش از حد یخ میزند و یخ زدگی ناخواسته را ایجاد می‌کند و یا متوجه یخ زدگی در لولای در و مواد غدایی شده‌اید.این موضوع می تواند مواد غذایی را خراب کند.

فریزر مواد غذایی رافریز نمی کند.

آیا درب فریزر  را باز گذاشته اید؟

آیا دمای فریزر به صورت مناسب تنظیم نشده است ؟

آیا لاستیک درب یخچال نیاز به تعویض دارد؟

تکنسین های ما عیب یاب های بزرگی هستند که با خیال آسوده می توانید سرویس یخچال فریزر را به آنها بسپارید.

بیشتر بخوانید : علت بوی بد یخچال چیست؟

فریزر دمای ثابتی ندارد.

اگر درجه حرارت یخچال فریزر تان نوسان دارد می تواند موجب آب شدن مواد غذایی داخل آن شود.ممکن است مشکل جدی وجود داشته باشد.سرویس یخچال فریزر تان را به تکنسین های ما نی سرویس بسپارید تا با این مشکلات خداحافظی کنید.

نیاز به تعویض و یا تعمیر پلاستیک درب یخچال دارید؟

این موضوع می‌تواند منجر به اتلاف انرژی شود اگر می توانید یک اسکناس را به راحتی بعد از بسته شدن درب فریزر از لابلای آن بیرون بکشید به سرویس یخچال فریزر نیاز دارید.این موضوع می تواندبالانس هوای داخل یخچال را به هم بزند و موجب گرم شدن آن شود.

علت صدای یخچال را نمیدانید.

علت صدای یخچال می‌تواند نشانه‌ای از مشکلات کمپرسور یا موتور باشد. متخصصان ما می توانند به سرعت مشکل را شناسایی کنند.

بیشتر بخوانید : چرا یخچال برفک می زند؟

توجه داشته باشید فن های تقویت کننده ، سوئیچ های ایمنی , تایمرهای کنترل یخ زدگی معیوب و سایر موارد مربوط به سیستم خنک کننده باید توسط یک متخصص لوازم خانگی مورد بررسی قرار بگیرد. این موارد حساس و حتی خطرناک هستند اگر بدون دانش کافی بخواهید خودتان آنها را تعمیر کنید منجر به خسارات و یا حتی آسیب به شما می شوند.پس با خیال آسوده سرویس یخچال فریزر را به مانی سرویس بسپارید.

 یخچال فریزر همیشه باید درجه حرارت زیر صفر یا صفرداشته باشد. در غیر این صورت مواد غذایی منجمد نشده و فاسد می شوند. طبق گفته fda نگهداری مواد غذایی در این محدوده دما موجب می شود که غذا سالم بماند و از رشد باکتری جلوگیری شود. اگر فریزر شما عیب و مشکلی پیدا کرده است سرویس کاران مانی سرویس می توانند به شما کمک کنند کافیست درخواستتان را ثبت کنید و یا با مانی سرویس تماس بگیرید کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.

بیشتر بخوانید :علت سرد نکردن یخچال چیست؟

 تکنسین های متخصص درمان سرویس می توانند انواع فریزر را از جمله:

  •  فریزرهای رو به بالا
  • فریزرهای قفسه‌ای
  • فریزر های کشویی
  • یخچال فریزر ساید بای سایدسرویس کنند. از اگر دنبال سرویس یخچال فریزر تان هستید بامانی سرویس تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید :تعمیر پلاستیک درب یخچال :